Apie YUMEIHO® terapiją

YUMEIHO® terapiją 1978 m. sukūrė Dr. Saionji Masayuki Saiki Otsuki, Tarptautinio Medicininės prevencijos instituto direktorius, kuris dabar Tokijuje užregistruotas kaip YUMEIHO® institutas. Šiuo metu YUMEIHO® instituto Tokijuje direktorius yra Hisayuki Ozaki . Meistras Saionji išanalizavo daugelį senovinių Japonų ir Kinų metodų, tokių kaip Anma, Seitai Ho ir Šiatsu, išrinko iš jų pačias veiksmingiausias technikas ir sukūrė naują terapiją. YUMEIHO® terapijoje terapeutas masažuoja paciento raumenis bei koreguoja sąnarių poziciją.

YUMEIHO® yra terapinė sistema, sudaryta iš tam tikro procedūrų skaičiaus (priklausomai nuo patologijų). Viena kompleksinė procedūra trunka apie 40-50 minučių, kurios metu terapeutas naudoja apie 100 skirtingų technikų. Jos apima: relaksacinis bei tonizuojantis masažas pagal YUMEIHO® metodiką, sąnarių mobilizavimas. YUMEIHO® terapijos technikos atliekamos ypač „minkštu“ būdu (SEITAI – Japonijos chiropraktikos), manipuliacinių veiksmų metu girdimas būdingas sąnarių spragtelėjimas, tačiau pacientas skausmo nejaučia.

YUMEIHO® terapijos metu išmankštinami sąnariai nuo galvos iki kojų pirštų, viso kūno raumenys, yra paveikiama nervinė sistema, kuri sutampa su žmogaus kūno energetiniais meridianais. YUMEIHO® terapijoje taipogi yra masažuojamas pilvas, kitaip tariant, taikoma visceralinė terapija, kuri padeda esant vidurių užkietėjimui, nuima spazmus, normalizuoja vidaus organų darbą.

YUMEIHO® terapija tai Rytų manualinės praktikos tradicijų bei gilių šiuolaikinės medicinos žinių derinys.

Esant kokiems negalavimams YUMEIHO® terapija galėtų padėti?

YUMEIHO® terapija gali gydyti daugelį ligų, pavyzdžiui:

 • Liumbago
 • Išialgija
 • Klubo sąnarių, kelių, kulkšnių, pirštų ir šonkaulių skausmai
 • Įvairūs galvos skausmai
 • Sustingimas arba skausmas pečiuose
 • Nereguliarios ar skausmingos mėnesinės
 • Kepenų ligos
 • Skrandžio, žarnyno, širdies, kasos, inkstų, blužnies, šlapimo pūslės
 • YUMEIHO® terapija taip pat padeda pacientams, sergantiems hipertenzija ir hipotenzija. Be to, tai gali pagerinti bendrą paciento organizmo būklę.

  Kūno pusiausvyros teorija

  YUMEIHO® terapija remiasi kūno svorio pusiausvyros teorija. Viena iš pagrindinių šios teorijos tezių teigia, kad žmogaus svoris turi būti paskirstytas ant dviejų kojų tolygiai. Tačiau daugelis žmonių neturi vienodai stiprių abiejų kojų, labai dažnai viena koja būna ilgesnė už kitą. YUMEIHO® teorija sako, kad šis disbalansas įvyksta dėl klubų kaulų poslinkio. Esant net nedideliam kairiojo ar dešiniojo klubų kaulų poslinkiui vertikaliojoje plotmėje, įvyksta kūno padėties pusiausvyros sutrikimas, t.y. sutrinka anatominė skeleto padėtis. Tai veda prie raumenų sistemos sutrikimo, sutrinka vidaus organų darbas ir, galų gale, tai tampa įvairių susirgimų, blogos savijautos, greito nuovargio priežastimi.

  YUMEIHO® terapijoje siekiama atstatyti klubų kaulus į vietą. Žmogaus kūno svorio pasiskirstymo pusiausvyra taipogi sutrinka ir dėl viršutinės kūno dalies disbalanso (liemens, krūtinės dalies, kaklo, rankų ir t.t). Toks disbalansas gali tapti įvairių skausmų priežastimi (žiūr. lentelę Nr. 1)

  YUMEIHO® terapija susideda iš įvairių masažo technikų, sąnarių mobilizavimo (kitaip tariant, sąnarių padėties korekcijos). Pagrindinis tikslas – subalansuoti kūną.

  1Poslinkis į kairiąją pusę

  Dažnesni širdies ir plaučių sutrikimai

  Polinkis į nutukimą

  Dažnas vidurių užkietėjimas

  Dažni peršalimai ir gripas

  2Poslinkis į dešinę pusę

  Dažnesni kepenų ir skrandžio sutrikimai

  Tendencija turėti plonesni kūno tipą

  Dažnas viduriavimas

  Dažnos ginekologinės problemos

  YUMEIHO® procedūrų poveikis:

  YUMEIHO® terapijos metu išmankštinami sąnariai nuo galvos iki kojų pirštų, viso kūno raumenys, yra paveikiama nervinė sistema, kuri sutampa su žmogaus kūno energetiniais meridianais. Taigi poveikis:

 • Emocinio ir fizinio krūvio sumažinimas
 • Kūno audinių mikrocirkuliacijos pagerėjimas
 • Sąnarių judrumo atstatymas
 • Raumenų elastingumo pagerėjimas
 • Kūno svorio centro atstatymas
 • Vidaus organų veiklos pagerėjimas
 • Nuotaikos pagerėjimas ir jėgų sugražinimas
 • YUMEIHO® terapijoje taipogi yra masažuojamas pilvas, kitaip tariant, taikoma visceralinė terapija, kuri padeda esant vidurių užkietėjimui, nuima spazmus, normalizuoja vidaus organų darbą.

  Kadangi procedūros turi stiprų poveikį, pacientui po atliktos procedūros rekomenduojama niekur neskubėti, šiek tiek ramiai pasėdėti. Tai ypač svarbu tiems pacientams, kurie po procedūros planuoja sėstis už vairo.