Apie YUMEIHO® terapiją

YUMEIHO® terapiją 1978 m. sukūrė Dr. Saionji Masayuki Saiki Otsuki, Tarptautinio Medicininės prevencijos instituto direktorius, kuris dabar Tokijuje užregistruotas kaip YUMEIHO® institutas. Šiuo metu YUMEIHO® instituto Tokijuje direktorius yra Hisayuki Ozaki . Meistras Saionji išanalizavo daugelį senovinių Japonų ir Kinų metodų, tokių kaip Anma, Seitai Ho ir Šiatsu, išrinko iš jų pačias veiksmingiausias technikas ir sukūrė naują terapiją. YUMEIHO® terapijoje terapeutas masažuoja paciento raumenis bei koreguoja sąnarių poziciją.

YUMEIHO® yra terapinė sistema, sudaryta iš tam tikro procedūrų skaičiaus (priklausomai nuo patologijų). Viena kompleksinė procedūra trunka apie 40-50 minučių, kurios metu terapeutas naudoja apie 100 skirtingų technikų. Jos apima: relaksacinis bei tonizuojantis masažas pagal YUMEIHO® metodiką, sąnarių mobilizavimas. YUMEIHO® terapijos technikos atliekamos ypač „minkštu“ būdu (SEITAI – Japonijos chiropraktikos), manipuliacinių veiksmų metu girdimas būdingas sąnarių spragtelėjimas, tačiau pacientas skausmo nejaučia.

YUMEIHO® terapijos metu išmankštinami sąnariai nuo galvos iki kojų pirštų, viso kūno raumenys, yra paveikiama nervinė sistema, kuri sutampa su žmogaus kūno energetiniais meridianais. YUMEIHO® terapijoje taipogi yra masažuojamas pilvas, kitaip tariant, taikoma visceralinė terapija, kuri padeda esant vidurių užkietėjimui, nuima spazmus, normalizuoja vidaus organų darbą.

YUMEIHO® terapija tai Rytų manualinės praktikos tradicijų bei gilių šiuolaikinės medicinos žinių derinys.

Esant kokiems negalavimams YUMEIHO® terapija galėtų padėti?

YUMEIHO® terapija gali padeti esant įvairioms ligoms,pavyzdžiui:

 • Liumbago
 • Išialgija
 • Skoliozė
 • Klubo sąnarių, kelių, kulkšnių, pirštų ir šonkaulių skausmai
 • Įvairūs galvos skausmai
 • Sustingimas arba skausmas pečiuose
 • Nereguliarios ar skausmingos mėnesinės
 • Kepenų ligos
 • Skrandžio, žarnyno, širdies, kasos, inkstų, blužnies, šlapimo pūslės
 • Kt.

YUMEIHO® terapija taip pat padeda pacientams, sergantiems hipertenzija ir hipotenzija. Be to, tai gali pagerinti bendrą paciento organizmo būklę.

Kūno pusiausvyros teorija

YUMEIHO® terapija remiasi kūno svorio pusiausvyros teorija. Viena iš pagrindinių šios teorijos tezių teigia, kad žmogaus svoris turi būti paskirstytas ant dviejų kojų tolygiai. Tačiau daugelis žmonių, dėl įvairių įgitų ar įgimtų priežaščių, kūno svorį paskirsto nevienodai.  Pagal YUMEIHO® teorija, šis disbalansas įviksta dėl dubens pakrypimo ar rotacijos.  Dubuo ir stuburas – svarbi musų kūno biomechaninė sistema,suteikianti mums galimybę tureti teisinga laikyseną. Kai dubuo pakrypsta į šonus, įvyksta viso kūno disbalansas.  Tai veda prie raumenų sistemos sutrikimo, sutrinka vidaus organų darbas ir, galų gale, tai tampa įvairių susirgimų, blogos savijautos, greito nuovargio priežastimi.

Žmogaus kūno svorio pasiskirstymo pusiausvyra taipogi sutrinka ir dėl viršutinės kūno dalies disbalanso (liemens, krūtinės dalies, kaklo, rankų ir t.t). Toks disbalansas gali tapti įvairių skausmų priežastimi (žiūr. lentelę Nr. 1)

YUMEIHO® terapija susideda iš įvairių masažo technikų, sąnarių biomechanikos korekcijos (pagal Seitai Ho mėtodiką) . YUMEIHO®  terapijos pagrindinis tikslas – subalansuoti visa kūną.

1Poslinkis į kairiąją pusę

Dažnesni širdies ir plaučių sutrikimai

Polinkis į nutukimą

Dažnas vidurių užkietėjimas

Dažni peršalimai ir gripas

2Poslinkis į dešinę pusę

Dažnesni kepenų ir skrandžio sutrikimai

Tendencija turėti plonesni kūno tipą

Dažnas viduriavimas

Dažnos ginekologinės problemos

YUMEIHO® procedūrų poveikis:

YUMEIHO® terapijos metu išmankštinami sąnariai nuo galvos iki kojų pirštų, viso kūno raumenys, yra paveikiama nervinė sistema, kuri sutampa su žmogaus kūno energetiniais meridianais. Taigi poveikis:

 • Kūno svorio centro atstatymas
 • Emocinio ir fizinio krūvio sumažinimas
 • Kūno audinių mikrocirkuliacijos pagerėjimas
 • Sąnarių judrumo atstatymas
 • Viso kūno raumenų atpalaidavimas
 • Vidaus organų veiklos pagerėjimas
 • Nuotaikos pagerėjimas ir jėgų sugražinimas

YUMEIHO® terapijoje taipogi yra masažuojamas pilvas, kitaip tariant, taikoma visceralinė terapija, kuri padeda esant vidurių užkietėjimui, nuima spazmus, normalizuoja vidaus organų darbą.

Kadangi procedūros turi stiprų poveikį, pacientui po atliktos procedūros rekomenduojama niekur neskubėti, šiek tiek ramiai pasėdėti. Tai ypač svarbu tiems pacientams, kurie po procedūros planuoja sėstis už vairo.